sales@exl-bd.com /  חייגו 03-5500-181

עסקים משקיעים בשיווק; שירות לקוחות ושיפור של מוצרים, אבל כל עסק יודע כי המכירות הן ההיבט החשוב ביותר של העסק. אך יחד עם זאת הוא גם הבלתי צפוי ביותר. מכירות, אם כי זה החלק החשוב של העסק, הוא הקשה ביותר מכיוון שמכירות דורשות עבודה קשה במצבי אי ודאות מוחלטים. לרוב נדע כמה אנו משקיעים במכירות אך לא נדע מהן התוצאות של אותה השקעה. בין אם זה לבצע מכירות טלפוניות או מכירות שטח, עלות של העובד היא יקרה כמו גם שישנן הוצאות נוספות כגון: מכונית, טלפון וכו 'מצד שני לפעמים אין אפשרות טובה יותר למכור מאשר להגיע ללקוחות ולפגוש אותם פנים אל פנים.

למה סוכן מכירות מיקור חוץ הוא פתרון נהדר?

  1. איש מכירות מעולה עולה הרבה כסף. עסק שנמצא בשלב צמיחה לעיתים אין לו מספיק נפח עבודה על מנת לתת לסוכן משרה מלאה.
  2. אם חברה מחליטה להעסיק סוכן מכירות, עליה להיות מחויבת להעסיק את הסוכן לפחות מספר חודשים בפתרון של מיקור חוץ אין תחושת מחויבות זו. החברה יכולה להחליט להפסיק לעבוד ואין קנס או פיצויים.
  3. בגיוס סוכן מכירות בשטח החברה תאלץ לתת לו רכב  שחובה להתחייב עבורו לחברת השכרה לפחות לשנה, ומה אם החברה מחליטה שהיא לא מעוניינת בסוכן, במקרה זה היא "נתקעת" עם הרכב.- בשירותי מכירות במיקור חוץ שלנו הרכב הוא עלינו.
  4. חוסך זמן של תהליכי גיוס איש מכירות. תהליך בחירת האנשים עלול לקחת זמן רב, משאבים כלכליים רבים. אנו פותרים כל זאת ומקצים איש המתאים לכם מבחינת ניסיון וידע.
  5. קשה למצוא אנשי מכירות טובים ועוד יותר קשה לנהל אותם. אקסלנט BD תנהל ותדאג לכך שסוכני המכירות יעמדו ביעדים שלהם.
  6. שיטה זו מאפשרת שליטה בהוצאות הופכת הוצאה משתנה להוצאה קבועה ובזבוז כספים מיותר
  7. תהליך הגיוס לוקח זמן ומשאבים שאנו חוסכים. אנחנו נלמד ונאפשר לסוכן לעשות את העבודה בכך שתהליכי הלמידה נעשים עוד בטרם העבודה מתחילה בפועל ו אם הלקוח לא מרוצה נחליף.

המודל העסקי שאקסלנט BD  בנתה מתאים לצרכים של רוב הענפים וגדלים של עסקים. מיקור חוץ מאפשר גמישות תעסוקתית, מבנה עסקי רזה, התמחות עסקית והתמקדות במומחיות הליבה של שני הצדדים. מאפשר לגוף חיצוני בעל ידע במכירות וגם ניסיון עסקי רב לסייע לחברה בהחלטת אסטרטגיות הן בנושא מכירות והן בנושאים של פיתוח עסקי ושיווק. לקוחות מנצלים את הידע שלנו ואנו משתפים אותם בתובנות שלנו על מנת להביא את העסק להצלחה

אקסלנט BD שואפת להגדיר את עצמה כמובילה בשוק של פיתוח עסקי וסוכני מכירות במיקור חוץ (אווטסורסינג אנשי מכירות) המטרה שלנו היא לסייע לעסקים להגדיל את הרווחים ולספק את התוצאות הטובות ביותר, להגדיל את ההכנסות תוך צמצום תקורה ואספקת שקט נפשי להנהלה שיאפשר לה להתמקד בצמיחה.

מנהל מכירות במיקור חוץ

מנהל מכירות במיקור חוץ

אקסלנט BD  הינה בעלת ניסיון רב בניהול סוכני מכירות ואף פיתחה שיטת עבודה יעילה שמאפשרת לסוכן לעבוד בדרך הנוחה לו מבלי לאבד את המסגרת הארגונית שבעל העסק דורש הכוללת דיווחים, עמידה ביעדים. אנו נדאג ליישום אסטרטגיה שתביא לתוצאות תוך שקיפות מלאה עם הלקוח

לפרטים נוספים
סוכן מכירות שטח

סוכן מכירות שטח

אקסלנט BD מתמחה באאוטסורסינג מכירות, אנו "חיים ונושמים" מכירות. אנו חברה מקצועית שמסוגלת ללמוד כמעט  כל תחום, חברה ואת מוצריה בצורה טובה מאוד .ובכך נוכל להפיק תוצאות הטובות ביותר כדי להגדיל ללקוחות שלנו את המחזור מכירות.

לפרטים נוספים
טלמיטינג

טלמיטינג

מחלקת טלמיטינג של אקסלנט BD ידאגו לענות לכל טלפון, ליצור קשר עם כל מתעניין ולבצע שיחות קרות על מנת לא לפספס אף עסקה. מחלקת הטלמיטינג שלנו בנויה מאנשים איכותיים עם נסיון גם במכירות שטח וגם במכירות טלפוניות, כך אנו מבטיחים את איכות השירות

לפרטים נוספים
בכל שאלה ועניין נשמח שתכתבו לנו
שינוי גודל גופנים
ניגודיות